نمونه کارها

 

توانمندیها

 

پشتیبانی

     
 
 
 

 اين شرکت  در زمينه تکنولوژی فن آوري اطلاعات و ارتباطات و شيوه هاي عملي تجارت الکترونيک در ايران، همگام با آخرين تکنولوژي روز دنيا در حال فعاليت بوده و سعي در گسترش خدمات در کنار بروز رساني علمي خود براي ارائه خدمات حرفه اي تر در حيطه فعاليت گسترده تري را دارد .

 چنانکه در حال حاضر مشغول فعاليت با جديدترين نرم افزار هاي مرتبط در زمينه تازه ترين تکنولوژي هاي روز دنيا در استان خراسان رضوي، تهران، اصفهان، شیراز، خراسان جنوبي، سيستان و بلوچستان و خارج از کشور عزيزمان ، کانادا، آلمان، اتريش، هلند، دوبي و افغانستان مي باشد .

متخصصان و کارشناسان فرانت همواره سعی داشته اند پروژه های محوله را به بهترین نحو ممکن به انجام رسانیده و آنرا از لحاظ فنی بروز نگاه دارند. یکی از افتخارات بارز این شرکت در زمینه بانک های جامع اطلاعاتی و وب سایتهای اختصاصی، " پایگاه رزرواسیون آنلاین گروه هتلهای بین المللی قصر " می باشد که این هتل به عنوان اولین هتل  دارنده سیستم رزرو

 اینترنتی با پرداخت واقعی در ایران و شرکت فرانت نیز به عنوان اولین شرکتی که این سیستم را با موفقیت به انجام رسانیده شناخته شده اند.

"فرانت" با پشتوانه متخصصان مجرب و کارآزموده خود، آمادگی خود را  در زمینه های NET. ، #C ، PHP ، HTML ، XML ، SQL و ... جهت اجرای پروژه های مختلف در هر سطحی اعلام می دارد.

 
 

   

ابتدای صفحه

 
 

1386© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت فن آوری راه آینده می باشد.